Image without alt
Feyenoord 1

Feyenoord Academy verlengt partnerschap met BVV Barendrecht

Feyenoord Academy heeft de samenwerkingsovereenkomst met BVV Barendrecht verlengd voor de duur van drie seizoenen. Beide clubs zetten met de verlenging van de samenwerking hun kennisdeling op het gebied van het opleiden van jeugdvoetballers voort tot medio 2024.

BVV Barendrecht, dat met haar eerste elftal uitkomt in de Derde Divisie van de zaterdagamateurs, behoort tot één van de grootste voetbalverenigingen van Nederland. De club werd in 1926 opgericht en heeft inmiddels een bestand van ruim 2200 leden. Daarnaast beschikt het over een certificeerde Regionale Jeugdopleiding. Coördinator Academy Partners Remco Heerkens: ‘BVV Barendrecht is al jaren een waardevolle partner van onze jeugdopleiding. We onderhouden nauw contact met de vereniging op het gebied van talentherkenning en talentontwikkeling en zijn dan ook zeer blij dat we de samenwerking kunnen continueren.’

‘Wij zien het samenwerkingsverband met Feyenoord binnen het netwerk van de Academy Partners als een goede aanvulling op onze eigen activiteiten om de ambities van BVV Barendrecht als gecertificeerde Regionale Jeugdopleiding te kunnen realiseren’, zegt Gert van der Wal, bestuurslid Voetbaltechnische zaken van BVV Barendrecht. ‘Het binnen dit netwerk uitwisselen van kennis en delen van innovatieve ontwikkelingen op het gebied van opleiden zal een bijdrage gaan leveren aan het optimaliseren van de individuele ontwikkeling van onze jeugdspelers en trainers. Om deze reden zijn wij blij met de verlenging van het partnership en zijn wij gemotiveerd er met elkaar een succes van te maken.’

Academy Partners
BVV Barendrecht is één van de tien officiële Academy Partners van Feyenoord. Door de samenwerking met deze partners draagt Feyenoord bij aan de ontwikkeling van het totale Nederlandse voetbal. De voetbaltechnische kennis, maar ook de expertise op het gebied van bijvoorbeeld voeding, videoanalyse en medische begeleiding wordt via workshops en demonstratietrainingen gedeeld met de coaches en kaderleden van topamateurverenigingen.

Hoofdpartner

Strategische partners

 • Castore
 • TOTO
 • QTerminals
 • Prijsvrij
 • Heineken
 • EuroParcs
 • D&R Group
 • Verloning[language]
 • LyondellBasell
 • BMW Breeman
 • VriendenLoterij
 • Univé
 • AD
 • RET
 • Knaken

Eredivisiepartner

 • ESPN